10ZLH5600MEFCKC12.5X35
MFR.Part #
10ZLH5600MEFCKC12.5X35
JLCPCB Part #
C369722
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 12.5mm 3.45A@100kHz 35mm 5600uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS