200HXC820MEFCSN35X25
MFR.Part #
200HXC820MEFCSN35X25
JLCPCB Part #
C1609954
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 200V 25mm 3.84A@10kHz 35mm 820uF ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS