B43504C5157M82
MFR.Part #
B43504C5157M82
JLCPCB Part #
C1609754
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
150uF 25mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS