250TXW100MEFR12.5X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250TXW100MEFR12.5X30
JLCPCB Part #
C5114607
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12.5mm 12000hrs@105℃ 250V 30mm 5mm 690mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS