200HXC390MEFCSN25X25
MFR.Part #
200HXC390MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C3721440
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.99A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 200V 25mm 25mm 390uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS