25WXA1000MEFC12.5X16
MFR.Part #
25WXA1000MEFC12.5X16
JLCPCB Part #
C1586431
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-25℃~+125℃ 1000uF 12.5mm 16mm 2000hrs@105℃ 25V ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS