200HXC1500MEFCSN35X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200HXC1500MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1611463
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1500uF 2000hrs@105℃ 200V 35mm 4.01A@120Hz 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS