50USG10000MEFCSN35X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50USG10000MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C3723579
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 10mm 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 5.02A@120Hz 50V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS