200CFX22MEFCT810X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200CFX22MEFCT810X16
JLCPCB Part #
C1595360
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 16mm 200V 22uF 360mA@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS