25MXG8200MEFCSN22X30
MFR.Part #
25MXG8200MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1137039
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.34A@120Hz 22mm 25V 3000hrs@105℃ 30mm 8200uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS