180MXC680MEFCSN30X25
MFR.Part #
180MXC680MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1605418
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.55A@120Hz 10mm 180V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS