SLPX123M025E1P3
MFR.Part #
SLPX123M025E1P3
JLCPCB Part #
C6680404
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000uF 25V 25mm 3.8A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 50mΩ@120Hz ±20% Plugin,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS