25YK47M5X11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25YK47M5X11
JLCPCB Part #
C5114660
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-25℃~+85℃ 11mm 120mA@120Hz 2000hrs@85℃ 25V 2mm 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS