10ZL3300MEFCG412.5X25
MFR.Part #
10ZL3300MEFCG412.5X25
JLCPCB Part #
C1668359
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.939A@120Hz 10V 12.5mm 18mΩ 25mm 3300uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS