LKSA2222MESY
MFR.Part #
LKSA2222MESY
JLCPCB Part #
C1603351
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.55A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 20mm 2200uF 25mm 42V ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS