16ZL3300MEFCG412.5X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16ZL3300MEFCG412.5X35
JLCPCB Part #
C5114536
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16V 2.38A@120Hz 3300uF 35mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS