400HXC390MEFCSN30X50
MFR.Part #
400HXC390MEFCSN30X50
JLCPCB Part #
C1611231
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 3.668A@10kHz 30mm 390uF 400V 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS