160MXG820MEFCSN25X30
MFR.Part #
160MXG820MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1605105
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 160V 25mm 2A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 820uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS