35ZLH330MEFCT810X12.5
MFR.Part #
35ZLH330MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C2927585
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 330uF 35V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS