25ZL1000MEFCKM12.5X20
MFR.Part #
25ZL1000MEFCKM12.5X20
JLCPCB Part #
C5114727
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.416A@120Hz 1000uF 12.5mm 20mm 25V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS