16YXG1200MEFCT810X23
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16YXG1200MEFCT810X23
JLCPCB Part #
C694070
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 16V 23mm 5mm ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS