16YXG2200MEFCT810X28
MFR.Part #
16YXG2200MEFCT810X28
JLCPCB Part #
C1597263
Package
Plugin,D10xL28mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 2200uF 28mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL28mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS