16YXG2200MEFCT810X20
MFR.Part #
16YXG2200MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C5114491
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 20mm 2200uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS