16WXA330MEFCCE8X9
MFR.Part #
16WXA330MEFCCE8X9
JLCPCB Part #
C1593693
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-25℃~+125℃ 16V 2000hrs@105℃ 330uF 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS