35YXG2700MEFC18X31.5
MFR.Part #
35YXG2700MEFC18X31.5
JLCPCB Part #
C1605772
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2700uF 31.5mm 35V 4.17A@100kHz 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS