50YXF330MEFCT810X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50YXF330MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C1584511
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 330uF 50V 5mm 7000hrs@105℃ 735mA@120Hz 78mΩ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS