35TGV680MSHU12.5X13.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35TGV680MSHU12.5X13.5
JLCPCB Part #
C424129
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 13.5mm 35V 5000hrs@125℃ 680uF ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS