16MXG8200MEFCSN20X30
MFR.Part #
16MXG8200MEFCSN20X30
JLCPCB Part #
C3725264
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 16V 2.08A@120Hz 20mm 3000hrs@105℃ 30mm 8200uF ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS