400AX24MEFC12.5X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400AX24MEFC12.5X16
JLCPCB Part #
C1581566
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16mm 24uF 400V ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS