10ZLH6800MEFCGC16X25
MFR.Part #
10ZLH6800MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1598665
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 13mΩ 16mm 2.541A@120Hz 25mm 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS