450LSQ2200MEFC64X99
MFR.Part #
450LSQ2200MEFC64X99
JLCPCB Part #
C1617762
Package
Bolt,D64xL99mm
Description
-25℃~+85℃ 2200uF 28.2mm 3000hrs@85℃ 450V 64mm 8.496A@10kHz 99mm ±20% 螺栓,D64xL99mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS