63YXJ330MG412.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63YXJ330MG412.5X20
JLCPCB Part #
C1596794
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.57A@100kHz 10000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 330uF 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS