6.3YXJ4700M12.5X25
MFR.Part #
6.3YXJ4700M12.5X25
JLCPCB Part #
C5115426
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.784A@120Hz 12.5mm 25mm 4700uF 5mm 6.3V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS