63VXG3300MEFCSN30X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63VXG3300MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1605123
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 2.15A@120Hz 30mm 30mm 3300uF 5000hrs@105℃ 63V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS