50YXJ4R7M5X11
MFR.Part #
50YXJ4R7M5X11
JLCPCB Part #
C432341
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 2mm 4.7uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS