10ZLH2200MEFCT810X20
MFR.Part #
10ZLH2200MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C1597306
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 10mm 20mm 2200uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS