10YXG1500MEFCG412.5X16
MFR.Part #
10YXG1500MEFCG412.5X16
JLCPCB Part #
C1595828
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.45A@100kHz 10V 12.5mm 1500uF 16mm 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS