50YXF1000MEFCGC16X25
MFR.Part #
50YXF1000MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1598037
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.388A@120Hz 10000hrs@105℃ 1000uF 16mm 25mm 34mΩ 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS