10YXF1000MFFCT810X16
MFR.Part #
10YXF1000MFFCT810X16
JLCPCB Part #
C2940706
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 16mm 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS