10YXG1000MEFCT810X16
MFR.Part #
10YXG1000MEFCT810X16
JLCPCB Part #
C7160163
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 16mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS