400BXW68MEFRCE18X20
MFR.Part #
400BXW68MEFRCE18X20
JLCPCB Part #
C5373128
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 20mm 400V 68uF ±20% Plugin,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS