10VXG15000MEFC25X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10VXG15000MEFC25X30
JLCPCB Part #
C1605147
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+150℃ 10V 10mm 15000uF 2.11A@120Hz 25mm 30mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS