10MXC15000MEFC20X40
MFR.Part #
10MXC15000MEFC20X40
JLCPCB Part #
C1609366
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10V 10mm 15000uF 2.27A@120Hz 20mm 3000hrs@105℃ 40mm ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS