LGN2G151MELY40
MFR.Part #
LGN2G151MELY40
JLCPCB Part #
C3725325
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 20mm 3000hrs@105℃ 400V 40mm 850mA@120Hz ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS