UHE1J681MHD
MFR.Part #
UHE1J681MHD
JLCPCB Part #
C1580298
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.28A@100kHz 10000hrs@105℃ 12.5mm 40mm 5mm 63V 680uF ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS