80MXC2700MEFC30X30
MFR.Part #
80MXC2700MEFC30X30
JLCPCB Part #
C1604851
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.39A@120Hz 2700uF 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 80V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors