LKL(R)L4001K751MFTMCG
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKL(R)L4001K751MFTMCG
JLCPCB Part #
C51939890
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-55℃~+135℃ 12.5mm 3000hrs@135℃ 40mm 750uF 80V ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS