100YXH220MEFCG412.5X30
MFR.Part #
100YXH220MEFCG412.5X30
JLCPCB Part #
C1651325
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 12.5mm 220uF 30mm 505mA@120Hz 5mm 80mΩ ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS