450VXR180MEFCSN35X35
MFR.Part #
450VXR180MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C1609055
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 35mm 35mm 450V 7000hrs@105℃ 870mA@120Hz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS