25YXJ220MFFCT16.3X11
MFR.Part #
25YXJ220MFFCT16.3X11
JLCPCB Part #
C2920633
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2.5mm 220uF 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS